Teknoloji

Google, Stadia’da 4K çalışan Cyberpunk 2077’yi gösterdi

Reklam

RTX donanımlı bilgisayarlarda, önceki nesil konsollarda ve geriye dönük uyumluluk sayesinde PS5 ve Xbox Series X’te çalışan Cyberpunk 2077′nin Google Stadia üzerinde 4K oynanış videosu yayınlandı.

Google, Stadia’da 4K çalışan Cyberpunk 2077’yi gösterdi

Eğer tekrar ertelenmezse 10 Aralık’ta satışa çıkacak olan Cyberpunk 2077 için Google yeni bir video yayınladı. Oyunu Stadia’da oynamayı planlamıyor olsanız bile, 4K olarak izlenebildiği için incelemeye değer. Yüksek donnaıımlı bilgisayara sahip değilseniz veya oyunun temel PS4 ve Xbox One’da nasıl performans göstereceği konusunda endişeleniyorsanız, Stadia’da Cyberpunk 2077’yi satın almak iyi bir seçenek olabilir.

Reklam

 

CD Projekt CEO’su Adam Kicinski geçtiğimiz günlerde bu modellerde performansın ” şaşırtıcı derecede iyi ” olduğunu ve minimum PC gereksinimlerinin çok kötü olmadığını söylemişti. Ayrıca Google, Stadia kullanıcısını artırmak adına oyun için özel bir teşvikte de bulunuyor. Eğer oyunu 10 Aralık’tan önce Google üzerinden satın alırsanız, şirket size bir Stadia Premiere Kit gönderecek.

Paket içerisinde Stadia kontrolcüsü, bir Chromecast Ultra ve bir aylık ücretsiz Stadia Pro aboneliği ile birlikte gelir. Stadia’nın premium üyeliği, hızlı ve istikrarlı bir internet bağlantınız olması koşuluyla oyunu 4K olarak oynamanıza izin veriyor.

 

[metaslider id=156 cssclass=””]

Reklam

Nolyoo

Nolyoo, Yazar Ve Sahibiyim.Size Daha İyi Güncel İçerikler Paylaşmak İçin Burdayım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu