Sosyal Medya

WhatsApp Web Nedir

Reklam

WhatsApp Web nedir? WhatsApp Web Nasıl Kullanılır? WhatsApp Web Özellikleri Nelerdir?

WhatsApp Web nedir, WhatsApp web hayatımıza girmesi 2015 yılının ocak aylarında olan bir servistir. Whatsapp sadece telefonda değil bilgisayarı da kullanılabilecek için açılmış olan bir servistir.çoğu insan bu servisin bilgisayarda kullanıldığını bilmiyor. WhatsApp web nasıl kullanılır gelin inceleyelim.

WhatsApp Web nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere WhatsApp uygulamasını bilgisayarınıza taşıyan WhatsApp Web sayesinde mesajları bilgisayardan cevaplayabiliyorsunuz. Mesajları göndermek ve almak için telefonuna ihtiyaç kalmıyor. Bilgisayar üzerinden mesajlara çok daha hızlı bir şekilde dönüş yapabiliyorsunuz.

İlgili Makaleler
Reklam

WhatsApp Web masaüstü nasıl kullanılır

WhatsApp webi kullanmak için tarayıcınızdan bu uygulamayı masaüstünüze indirmeniz gerekiyor.Masaüstü uygulaması Windows ve Mac ile uyumlu. Bilgisayarınızda Windows 8 ve daha üstü / macOS 10.10 ve daha üstü bir işletim sistemi yüklü olmalı. Masaüstü uygulamasını indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Masaüstü web indirmek için TIKLAYIN

WhatsApp Web nasıl kullanılır?

Bilgisayarınızda bulunan tarayıcınıza web.whatsapp.com yazdıktan sonra girebilirsiniz. Sayfa açıldıktan sonra akıllı telefonunuzda WhatsApp uygulamasını açın ve Ayarlar bölümüne girin. Ayarlar bölümünde WhatsApp Web / Masaüstü seçeneğini göreceksiniz. Buna tıkladıktan sonra ekrandaki barkodu taratmanız yeterli. Barkodu tarattıktan sonra mesajlarınızı bilgisayarınızdan yönetmeye başlayabilirsiniz.

Reklam

Nolyoo

Nolyoo, Yazar Ve Sahibiyim.Size Daha İyi Güncel İçerikler Paylaşmak İçin Burdayım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu