Sosyal Medya

Konuşanlar Neden Youtubeden Kaldırıldı

Reklam

Hasan Can Kaya’nın Çok Sevilen Programı konuşanlar kaldırıldı.

İnterten plartform’unda yayın yapan ve yüksek seyirci kitlesine ulaşan konuşanlar talk şhow, acun ılıca’nın yeni formatı EXXEN Tv ile anlaşmasıyla, hasan Can bütün bölümlerini youtube kanalından kaldırma kararı aldı.Geçenlerde acun medya ile anlaşan konuşanlar programının sahibi Hasan Can, 2021 ocak ayında yayınlanması beklenen exxen tv ile yaptığı anlaşmada youtube kanal reklamlı, reklamsız gelirlerinden fazlasını alacağını bildirdi.

HASAN CAN KAYA KİMDİR

Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 İstanbul Güngören doğumludur. Yaptığı şakalar nedeniyle sürekli fırça yiyen Hasan Can Kaya, liseye geçtiğinde yaptığı şakaların sonu gelmeyince mesleğini seçerek tiyatroya yöneldi.Kendi yazdığı hikayeleri ve senaryoları film yapmak isteyen Hasan Can Kaya bir süre senaristlik yaptı. Bu sektörde yaşadığı mobbing ve engellerden dolayı mesleğine bir süre ara vererek farklı bir işe yöneldi.

İlgili Makaleler
Reklam

Hasan Can Kaya “1 Erkek 1 Kadın” dizisinde senaristlik yaparken dizi ekibinin de desteği ile Leman Kültür Beşiktaş’ta stand up gösterileri yapmaya başladı. Kısa bir sürede izleyici sayısını artıran ve gelen izleyicileri kahkaha tufanına sürükleyen Hasan Can Kaya’nın ünü kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Haftada 4 gün stand up gösterisi yapmaya başladı. Seyircilerden aldığı cesaretle yazarlığı bırakarak bu işe yöneldi.

Reklam

Nolyoo

Nolyoo, Yazar Ve Sahibiyim.Size Daha İyi Güncel İçerikler Paylaşmak İçin Burdayım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu