Sosyal Medya

En Yeni Netflix Dizi Film Önerileri

Reklam

En Yeni Netflix Dizi Film Önerileri, En Yeni Neftlix Filmler Hangisi? 2020 Netflix Dizileri


Netflix Filmleri Evde kaldınız şu günlerde insanların dizi ve film’lere daha çok ilgisinin arttığını görüyoruz.Korona yasaklarından sonra iyice evlere kapandık ve evde vakit geçirmek konusunda pek hayli sıkıcı günler geçiriyoruz.Bizlerde sizin icin en yeni Netflik dizi ve filmlerini bir araya getirdik.2021 de Netflix filmleri nde neler var.

SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ NETFLİX FİLMLERİ

MANK IMDb:7;4

Babası Jack Fincher’ın 30 yıl önce yazdığı senaryo ile David Fincher’ın yönettiği film Mank, sinema tarihinin başyapıtlarından biri olan 1941 yapımı Citizen Kane’in filminin senaristlerinden olan Herman Mankiewicz’in hayat hikayesini anlatıyor. Siyah beyaz çekilen film, sizleri gerçek hayattan uyarlanan bir biyografik drama ile buluşturuyor. Mank’ı izlerken hem 1930’lu yıllara tanıklık ediceksiniz hem de Hollywood’un gerçekleriyle tanışma fırsatı bulacaksınız.

İlgili Makaleler
Reklam

Rebecca (IMDb: 6,0)

İlk defa 1940’ta gösterime giren, Daphne du Maurier’in romanından uyarlanan Rebecca yayınlandığı dönemde Oscar ödülü alarak o dönem herkese ne kadar başarılı bir yapım olduğunu ispatlamıştı. Yönetmen koltuğunda Ben Wheatley’in oturduğu ve yeni versiyonu ile karşınıza çıkan Rebecca, 21 Ekim’de sevenleriyle Netflix’te tekrardan buluştu! Filmde Armie Harper ve Lily James başrolü paylaşıyor. Genç bir kadın ile dul ve zengin bir erkeğin dışarıdan normal gözüken evliliğin gün geçtikçe tuhaflaşmasını konu alan Rebecca, psikolojik gerilim seven izleyiciler için çok iyi bir seçim olacaktır.

I’m Thinking of Ending Things (IMDb; 6,7)

Eternal Sunshine of the Spotless Mind ile Oscar ödülü kazanan ünlü yönetmen Charlie Kaufman’ın son filmi I’m Thinking of Ending Things 4 Eylül’de Netflixte izleyiciyle buluştu. Ian Reid’in aynı isimle yayınlanan kitaptan uyarlanan filmde bolca psikolojik gerilim mevcut. Kısa bir süredir beraber olduğu sevgilisinin ailesi ile tanışmak için ücra bir kasabaya giden Lucy, erkek arkadaşının evinde ve ailesinde tuhaflıklar hissetmeye başlar. Zihin seslerine tanıklık edeceğimiz, kırgınlıkların, geçmiş travmaların olduğu I’m Thinking of Ending Things hem sizi düşündürtecek hem de doyasıya bir gerilim yaşatacak.

A Fall from Grace (IMDb: 5,8)

Başrollerini Crystal Fox, Phlylicia Rashad, Bresha Webb’in paylaştığı A Fall From Grace filmi gerilim dolu bir Tyler Perry filmi. Eski kocasıyla mutsuz bir evliliğini sonlandıran Grace, bir daha aşık olamayacağına inanıyorken karşısına, hayallerini süsleyen biri çıkar. Başta her şeyin kusursuz olduğu bu ilişki, evlendikten sonra bir kabusa dönüşür. İşini, hayatını, kariyerini, akıl sağlığını kaybetmeye başlayan Grace, yeni kocasını öldürmekle de suçlanır. Grace’in ve onun masum olduğuna inanan avukatının macera dolu hikayesine bu filmde tanıklık ediceksiniz.

Netflix Filmleri‘ni izlemek için bizi takipte kalın.

Reklam

Nolyoo

Nolyoo, Yazar Ve Sahibiyim.Size Daha İyi Güncel İçerikler Paylaşmak İçin Burdayım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu