Mobil

Turkcell bedava internet nasıl yapılır 2021

Reklam

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Turkcell Hediye İnternet Nasıl Yapılır? Bipten Nasıl İnternet Kazanılır?

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet: Çıkarmış olduğu yeni kampanyalar ile, aboneleri tarafından çok ilgi gören turkcell, 2021 yılında da yeni kampanyalarıyla gündemde kalmaya devam ediyor. İnternet ortamında zaman geçirmeyi sevenler için, Turkcell bedava internet paketleri arasında 10 GB ye kadar ücretsiz internet yer alıyor.

Turkcell Yeni Hat Tanışma Hediyesi

Hangi operatöre bağlı olduğunuzun hiç bir önemi yok. Numaranızı turkcell’e taşıdığınız zaman 5GB inter hediyesi kazanabilirsiniz. Yeni hattınız aktif olduğunda, HAT HEDIYESI 5GB yazıp, 2020’ye mesaj yollamalısınız.

Reklam

Yeni hat alan yada hattınız Turkcell’e taşıyan tüm abonelerin katılabileceği HOŞGELDİN 5GB kampanyasına katılmak HOSGELDİN5GB yazarak ücretsiz olarak 2222’e SMS göndermeniz yeterlidir. Talebiniz alındıktan sonra Hoş Geldin 5 GB bedava internet ile beraber 500 dakika, 100 SMS Bip’de geçerli 1 GB daha yüklenecektir. Hattınız aktif olduktan sonra 1 ay içerisinde bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Bipten Nasıl İnternet Kazanılır?

Bipten Nasıl İnternet Kazanılır, ilk akla gelen ve bütün turkcell abonelerinin telefonunda bulunması gereken uygulama BİP uygulaması. Bip uygulamasını telefonunuza indirerek 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Salla kazan: salla kazan uygulamasıyla, haftalık bu uygulamayı kullanarak bedeva internet sahibi olabilirsiniz.

Dergilik: dergilik uygulaması ile, guncel dergi ve gazeteleri indirip okuduğunuz zaman turkcell sizlere hediye internet veriyor.

Hediye yarışı: Hediye yarışı bipte mesajlaştığınız zaman belli bir kotayı aşma durumunda topladığınız hediyeler internete dönüşüyor.

Reklam

Nolyoo

Nolyoo, Yazar Ve Sahibiyim.Size Daha İyi Güncel İçerikler Paylaşmak İçin Burdayım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu