Mobil

Arama çağrı engelleme uygulamaları android

Reklam

Rahatsız Edenler için Arama çağrı Engelleme Uygulamaları android, Arama engelleme uygulamaları, Çağrı engelleme uygulamaları.

Arama çağrı engelleme uygulamaları android, Cep telefonu hayatımıza girdiği günden beri, insanların çok vakit geçirdiği bir araç haline geliyor. Bu yazımızda sizlere Cep aramalarından sizi rahatsız edenleri, hangi uygulamalar kullanarak engelleyeceksiniz onu anlatacağız.

En İyi Çağrı Engelleme Uygulamaları Nelerdir ?

Bir işle meşgul olduğunuzda, sürekli gelen aramalar sizi rahatsız edebilir ve bu durum bazen çok can şıkıcıdır. Bu numaralar genellikle, Müşteri hizmetleri numaralarıdır. Bu gibi durumlardan, arama engelleme uygulamaları kullanarak kurtulabilirsiniz. İşte size onlardan bir kaçı.

Reklam

Sync.me

Sync.me ile dünyanın her yerinden gelen aramaları engelleyebilirsiniz. Ayrıca bilinmeyen numaraları da belirleyebilir. Aramak istemediğiniz numaraları bildirebileceğiniz bir buton bulunmaktadır. Düğmeye dokunarak istenmeyen aramaları bildirebilirsiniz.

Sync.me indirmek için TIKLAYIN

Mr.Number

Bay Numara uygulamasında alınmasını istemediğiniz telefon aramaları türüne göre kategorize edilir. Bu kategorilerden bazıları şunlardır: Spam numaraları, bilinmeyen numaralar ve tehlikeli numaralar. Uygulama sayesinde kullanıcılar gelen 20 aramanın bilgilerini ücretsiz görüntüleyebilir. Uygulama ayrıca telefonunuzun geçmiş aramalarını inceler ve spam aramaları kara listeye almadan otomatik olarak engeller.

Mr.Number uygulaması indirmek için TIKLAYIN

Hiya

Hiya uygulaması, aramanızın sakıncası olmayan numaraları belirler ve sizi rahatsız eden aramaları ve kısa mesajları engeller. Bu arama engelleme uygulaması, meşru bir arayan tarafından arama yapılıp yapılmadığını öğrenmek için bilinmeyen bir numarada ters telefon araması da yapabilir. Böylelikle dolandırıcıların ve dolandırıcıların çağrıları engellenebilir.

Hiya Uygulamayı indirmek için TIKLAYIN

Reklam

Nolyoo

Nolyoo, Yazar Ve Sahibiyim.Size Daha İyi Güncel İçerikler Paylaşmak İçin Burdayım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu