Listeler

Doğal afetlerde kullanılabilecek mobil uygulamalar

Reklam

Doğal Afetlerde Kullanılabilecek Mobil Uygulamalar, insallah kullanmak zorunda kalmayız. Bu uygulamalar doğal afetlerde, Hayati önem taşıyor. Bizlerde bu yazımızda sizlere bu uygulamaları tanittik..

HeyTell

Düşük veri kullanımı ile çalışan HeyTell sayesinde tek bir tuşa basarak yakınlarınızla sesli bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda telsiz görevi de görmektedir. İsterseniz konuşma esnasında konumunuzu da paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamayı indirmek için TIKLAYIN

Reklam

Güvendeyim

Akutun geliştirilmiş olduğu bir uygulamadır. Güvendeyim uygulaması deprem, sel veya diğer acil durumlarda sevdiklerinizin güvende olup olmadığını bilebilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için yakınlarınızın telefon numarasını eklemek dışında internete ihtiyacınız olmayacak. Uygulama içindeki butona bastığınızda numarasını eklediğiniz kişilere tahmini konumunuz gönderilir.

Uygulamayı indirmek için TIKLAYIN

Whistle

Herhangi bir düdük sesi uygulamasını indirmeniz çevrenizdekilere sesinizi duyurmanızda yardımcı olabilir. Her cihazın medya sesi farklı olduğu için telefonunuza uygun bir düdük sesi indirerek yüksek sesi veren uygulamayı seçebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için TIKLAYIN

Bridgefy

Bridgefy uygulaması, mesajlaşmak için internete ihtiyaç duymayan bir uygulama. Telefon şebekenizin çekmesine de gerek duymaz. Yalnızca cihazınızın Bluetooth özelliğini kullanarak yakınınızdaki kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra profilinizi oluşturmanız için internete ihtiyacınız olacak. Ondan sonraki tüm kullanımlarınızda hiçbir şekilde internete ve şebekenizin çekmesine ihtiyaç duymayacak.

Uygulamayı indirmek için TIKLAYIN

Doğal afetlerde kullanılabilecek mobil uygulamalar kullanmak zorunda kalmayız.

Reklam

Nolyoo

Nolyoo, Yazar Ve Sahibiyim.Size Daha İyi Güncel İçerikler Paylaşmak İçin Burdayım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu