Güzel sözler

En güzel nevruz sözleri: nevruz bayramı mesajları 2021

Reklam

Nevruz Bayramı mesajları, kelime anlamı Farsçada yeni gün olarak bilinir yani yılın ilk günü. 21 mart ülkemizde coşkuyla kutlandığı gibi diğer Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Özbekistan, Tataristan, Uygur Bölgesi, Anadolu ve Balkanlarda da kutlanmaktadır. Nevruz Türkiye’de 21 Mart’ta kutlanmaktadır. 21 Mart’ta havalar ısınmaya başlar. Bizde sizler için en güzel nevruz sözleri hazırladık.

Sayfa İçeriği: Nevruz İle İlgili Sözler Kısa, Nevruz İle İlgili Güzel Sözler, Nevruz Bayramı İle İlgili Sözler, Nevruz İle İlgili Özlü Sözler, Nevruz İle İlgili Sözler Kürtçe, Nevruz İle İlgili Sözler Facebook, en güzel doğum günü mesajları.

En Güzel Nevruz Sözleri Ve Mesajları 2021

Nevruz, ateşinin kıvılcımlarının geleceğe umutlar taşıması dileğimle… Kardeşliğin, Baharın bayramı olan Nevruz Bayramımız Kutlu Olsun.

Reklam

Ne Araplık, Ne Türklük, Ne Kürtlük kalacak aç gözünü! Ayrılık hissi nasıl girdi sizin düşüncenize? Irkçılık fikrini şeytan mı soktu zihninize? Kardeşliğin, Baharın bayramı olan Nevruz Bayramımız Kutlu Olsun.

Nevruz ateşinin kıvılcımlarının geleceğe umutlar taşıması dileğimle… Kardeşliğin, Baharın bayramı olan Nevruz Bayramımız Kutlu Olsun.

Nevruz, ayrışmanın değil bütünleşmenin, kavganın değil barışın, nefretin değil sevginin, düşmanlığın değil dostluğun bayramıdır.

Yüzlerce yıldır kökü aynı maziden gelen ve geleceği beraberce inşa ederek huzur içinde yaşayan kutlu milletimizin Nevruz Bayramı kutlu olsun.

Dikenden gül bitiren, Kışı da Bahara döndürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Nevruz Bayramınız Kutlu olsun.

Baharın gelişini simgeleyen, doğanın uyanışını gösteren ve sıcaklığın toprakla buluşmaya başladığına işaret eden Nevruz Bayramınız kutlu olsun.

Doğanın ölü dokusu nevruzla birlikte can bulur. Baharın müjdeleyicisi olan Nevruz Bayramınız Kutlu Olsun.

Nevruz kış uykusuna yatan doğanın uyanışı, doğanın dirilişi ve baharın müjdeleyicisidir. Nevruz Bayramınız Kutlu Olsun.

Dikenden gül bitiren, Kışı da Bahara döndürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Nevruz Bayramınız Kutlu olsun.

Sizlerde bildiğiniz sözleri yorum yaparak bizlere ulaşabilirsiniz. Binlerce sözler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İyi okumalar.

Reklam

Nolyoo

Nolyoo, Yazar Ve Sahibiyim.Size Daha İyi Güncel İçerikler Paylaşmak İçin Burdayım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu