Güzel sözler

En güzel doğum günü mesajları ve sözleri 2021

Reklam

Doğum günü mesajları, doğum gününde herkes sevdiklerinden mesajlar bekler. Doğum günü insanların değerli günlerinden biri olarak bilinir. Bu özel günde, karşı insanın kendini çok özel hissetmesini sağlamak için ona güzel doğum günü mesajları atabiliriz. Bu yazımızda sizlere sevgiliye doğum günü mesajları, arkadaşa doğum günü mesajları güzel sözler hazırladık. İyi okumalar.

Yeni yaşın kutlu olsun. Umarım yeni yaşında mutlu günler seninle olur. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara. Her zaman pastanın büyük tarafını sen alabilirsin.

Hayatın boyunca doğum günü mumlarını her üflediğinde yanında olmak istiyorum. Yüzündeki o güzel gülümsemenin silinmeyeceği bir yıl olsun. Nice güzel yaşlara.

Reklam

Pastanın üzerindeki mumlar sönüyor olsa da senin içindeki mutluluğun ve zerafetin ateşi asla sönmesin. Ne zaman karanlığa düşsen o ışık yolunu aydınlatsın. Nice mutlu yıllar dileğiyle.

Sen çevrendeki insanlara her zaman ilham oldun ve onları her zaman destekledin. Sen etrafındaki insanlar için bir lütufsun. İyi ki doğdun!

Herkes beni reddettiğinde bile yanımda durdun. Bana benzeri görülmemiş ölçüde sevgi gösterdin. Bana karşı olan şefkatini asla unutamayacağım. İyi ki hayatıma dokundun, iyi ki doğdun.

Doğum günleri yeni başlangıç ve hedefler için her zaman özel bir gündür. Umarım bu sene yeni başlangıçlar yapacağın ve hedeflerine ulaşacağın bir yıl olur. Doğum günün kutlu olsun!

Sen en pahalı elmastan bile daha değerlisin. Sadece güçlü ve akıllı değil, aynı zamanda nazik ve düşüncelisin. Her sene sana ne kadar değer verdiğimi ve minnettar olduğumu göstermek için mükemmel bir fırsat oluyor. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günü mesajları

Yıllardır bana gösterdiğin destek ve cesareti hayatım boyunca asla unutmayacağım. Senin gibi insanlar olmasa benim gibi hayata karşı cesareti olmayan bir sürü insan olurdu. Umarım bu sene de hayata karşı cesaretlendireceğin insanlar olur. Doğum günün kutlu olsun!

Her doğum günü kişilerin hayatında açtığı yepyeni bir sayfadır. Senin de açtığın bu yeni sayfayı gönlünden geçtiği gibi doldurmanı diliyor, doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu yaşlara.

Her ne kadar senin için çok önemli olan bugünde yanında olamasam da sana kocaman sevgilerimi gönderiyorum. Seni tanıdığım günden bu yana hayatımda yer ettiğin için sana teşekkür ediyorum. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin.

Bu özel ve mutlu gününde yanında olamadığım için üzgün olsam da senin yeni yaşını kutlama heyecanına ve sevincine ortak oluyorum. Seni tanıdığım için dünyanın en şanslı insanı olabilirim. Kalbim ve aklım daima seninle, iyi ki doğdun.

Sen en pahalı elmastan bile daha değerlisin. Sadece güçlü ve akıllı değil, aynı zamanda nazik ve düşüncelisin. Doğum günün, her sene sana ne kadar değer verdiğimi ve minnettar olduğumu göstermek için mükemmel bir fırsat oluyor. Doğum günün kutlu olsun.

Kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları, yazmak onu mutlu etmek her sevenin sergilemek istediği davranışlar arasında yer almaktadır. Bu özel günde ona romantik mesajlar atıp mutlu edebilirsiniz.

Hayatımda ne aradıysam bil ki sende buldum. Senden öncesi yoktu benim için, seninle yeniden var oldum. Sende bütün ümitler, sende bütün gelecek. Ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun canımın içi sevgilim, seni çok seviyorum.

Sevgilim iyi ki doğdun. Birlikteliğimizde hayatıma getirdiğin her şey için sana teşekkür ederim. Yanından bir an bile ayrılmak istemiyorum. Bu mutluluğu seninle paylaşmak şimdi en güzel hayalim, seni çok seviyorum sevgilim.

Ruhumu ruhunda hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin yapamadığı o mutluluğu koymayı başardığın için teşekkür ederim. İyi ki doğdun, iyi ki doğdun da hayatımın bir parçası oldun canım sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

İyi ki varsın canım. Nice mutlu yaşlarını, diz dize yaşamak arzusuyla, seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Kavuşmak için sabırsızlanırken hatıralarımızla avunuyorum. Aşkın giderek büyüyüp kocaman bir ateş olduğu, karanlıkları aydınlattığı iki kişilik evrenimizde bugün her şey seni söylüyor.

Bir tanem, bugün yılın en güzel günü. Çünkü küçücük bir bebek olarak dünyaya geldin ve bugün gözlerini açtın. Yıllar geçti ama sen hala benim bebeğimsin. Şimdi o ilk günden kalan tazecik hislerin, masumiyetin ve iyi kalpli halinle seni çok seviyorum. İyi ki doğdun, iyi ki benimsin.

Reklam

Nolyoo

Nolyoo, Yazar Ve Sahibiyim.Size Daha İyi Güncel İçerikler Paylaşmak İçin Burdayım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu