Güzel sözler

Aşk sözleri sevgiliye anlamlı ve romantik aşk mesajları

Reklam

Aşk sözleri, sevgiliye duygularını tam olarak ifade edemeyen insanlar için aşk sözleri, aşk mesajları, kısa mesajlar, kısa aşk sözleri hazırladık. Bu sözler sizin duygularınıza tercüman olmaya yetecek. Sizde beğendiğiniz anlamlı aşk sözlerinden birini seçip sevdiğiniz ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca güzel sözler sayfamıza göz atabilirsiniz. İyi okumalar.

Aşk Sözleri 2021 En Güzel Romantik Anlamlı Ve Duygusal Sözler

Yürekten sevdiğim, sana bunları yazıyorum. Çünkü bir göz kırpması bile bende bambaşka duygular oluşturan, o tatlı yüzü içimi ısıtan başka birisini nereden bulabilirim. Senin tatlı çehrende sonsuz sıkıntılarımı ve tarifi imkânsız kayıplarımı bile bulabilir ve o güzel yüzünü öptüğümde mutluluğa sarılırım.

Bir doktor hayatımı kurtarabilir, bir avukat hayatımı savunabilir, bir asker hayatım için savaşabilir, ama sadece sen bana hayatın gerçek anlamını verebilirsin. Seni seviyorum!

Reklam

Aşkımın derinliğini ifade etmek için kelimeler tek başına asla yeterli değil. Bu yüzden sana daha çok sarılmam ve seni daha çok öpmem gerekiyor. Seni seviyorum!

Eğer nefes almak ve seni sevmek arasında seçim yapmak zorunda kalsaydım, son nefesimi seni seviyorum demek için kullanırdım.

Tek bir dilek hakkım olsa, daha uzun bir yaşam isterdim. Bu dünyada yaşamak istediğim yılların sayısı, seni ne kadar çok sevdiğimi söylemem için yeterli olmayabilir. Seni seviyorum sevgilim.

Sen bana nasıl her zaman gülümsüyorsun dedin ya, seniünce kederin bana bulaşması mümkün mü sence.

Bana seni ilk gördüğümde ne hissettiğimi soruyorsun ya, güne dair hatırladığım tek şey aklımı başımdan alan mucizevi gülüşün.

Sen bu karanlık ömrümün içine bir sevinç ışığı gibi, kurumaya yüz tutan can veren bir nisan yağmuru gibi birdenbire geldin.

Sevgiliye Aşk Sözleri

Sen tanıdığım en güzel kadınsın. Kalbimde aşk dediğim bir çiçek büyüttün sen. Kalbimin en derinine sakladım seni bir daha hiç çıkmayasın diye.

Gözlerimin içine her baktığında, kalbimi eritiyorsun ve beni yeniden aşık ediyorsun. Seni hayat boyu sevmek benim en büyük mutluluk canımın içi.

Hayatta sana bir şey verebilseydim eğer, sana kendini benim gözlerimle görme yeteneği verirdim. ancak o zaman benim için ne kadar özel olduğunu anlardın sevgilim. Bir tanemsin sen.

Bana geldiğin günü hiç unutmuyorum sevgilim. Saçların rüzgârda dalgalanışı bir an olsun çıkmıyor aklımdan. Bütün kapılarım açık ardına kadar sana. Sonbahar da geldi. Hadi yine gel, dalgalansın saçların ve ben yeniden sana âşık olayım sana.

Her sabah senin sesinle ve kokunla güne başlayacağım zamanları iple çekiyorum sevgilim. Seninle aynı hayata adım adım ilerlerken, birlikte yaşlanacağımız düşüncesi beni o kadar çok heyecanlandırıyorki asla anlatamam bir tanem.

Ömrümün sonuna kadar yanında kalmak istediğim, yanından bir saniye bile asla ayrılmak istemediğim tek kadınsın sen bir tanem. Tüm ömrümü yanında sadece susup gözlerinin içine bakarak geçirebilecek kadar aşığım sana. Sen benim bir tanemsin.

Aynı yolda yürümeye başlayalı beş yıl oldu bir tanem. Her şey o kadar çabuk olup bitti ki sanki zaman makinesinde bir anda ileriye atlayıverdik. Sana doymam için senelerin daha çok çaba harcaması lazım. Bir tanem çünkü sana doymam neredeyse imkânsız.

Reklam

Nolyoo

Nolyoo, Yazar Ve Sahibiyim.Size Daha İyi Güncel İçerikler Paylaşmak İçin Burdayım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu